تبلیغات

امام حسین - دختری در زنان مردان
باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

دختر 15ساله همسلولی 34مرد و اتفاقاتی که برای او پیش آمد!!

دختر 15ساله همسلولی 34مرد و اتفاقاتی که برای او پیش آمد!!
این دختر به تعداد غیرقابل شمارش مورد تعرض قرار گرفت و حتی مجبور بود در ازای غذا خوردن به ...

مسوولان زندانی در برزیل یك دختر 15 ساله را به مدت یك ماه در كنار بیش از 20 مرد داخل سلولی حبس كردند. این دختر به دفعات از سوی هم‌سلولی‌های خود مورد تعرض قرار گرفت و حتی برای دریافت غذا مجبور بود به برقراری رابطه‌ تن دهد. یك سخنگوی مركز دفاع از كودكان و نوجوانان برزیل در این باره گفت: وی از همان روز اول زندانی شدن در استان پارا – شمال برزیل – مورد تعرض قرار گرفت. براساس این گزارش شمار مردان هم‌سلولی این دختر كه ظاهرا به اتهام سرقت زندانی شده، بیش از 20 تن بود و گاهی اوقات به 34 تن نیز می‌رسید.

میر كوهن، رییس كمیسیون حقوق بشر موكلان برزیل در این باره اظهار كرد: این دختر به تعداد غیرقابل شمارش مورد تعرض قرار گرفت و حتی مجبور بود در ازای غذا خوردن به این کار تن دهد. انتشار اخبار مربوط به این حادثه، خشم و نفرت عمومی را در برزیل برانگیخته است؛ به ویژه آن كه پیش‌تر نیز در حادثه‌ای مشابه یك زن 23 ساله به مدت یك ماه همراه با 70 مرد داخل سلول زندانی در استان پارا حبس شده بود. دختر 15 ساله كه هویتش تاكنون فاش نشده، روز بیست و یكم اكتبر به جرم دزدی دستگیر و به یك بازداشتگاه پلیس محلی منتقل شد تا این كه سرانجام یك فرد ناشناس، رسانه‌ها را در جریان وقایع رخ داده قرار داد.

خانم كوهن افزود: هیچ‌كس واقعا نمی‌داند كه جرم این دختر چیست. وی مظنون به سرقت است، اما پلیس از جزئیات آن چیزی نمی‌گوید. هیچ‌گونه اتهام رسمی وجود ندارد. در همین حال موكلان این دختر اعلام كردند: مقامات پلیس گفته‌اند كه به گمان آنها، سن مظنون بالاتر از سن قانونی بوده است. آنا جولیا كارپا، استاندار پارا در واكنش به این مساله گفت: اهمیتی ندارد كه سن متهم 15، 20، 50، 80 یا حتی 100 سال باشد، مهم اینست كه یك زن نباید داخل سلول زندان با مردان نگهداری شود. سخنگوی مركز دفاع از كودكان و نوجوانان نیز گفت: این دختر كه خانواده بسیار فقیری دارد، بسیار سراسیمه و وحشت‌زده به نظر می‌رسد، اما می‌تواند افسران پلیسی كه وی را زندانی كردند و زندانیانی كه او را مورد تعرض قرار دادند، شناسایی كند.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد